WOW EFEKT PRO VAŠE VLASY NEHTY A PLEŤ

Foligo je přírodní péče pro vaše zdravé, krásné a silné vlasy od kořínků až po konečky.

Vyrobeno

v Česku

25 aktivních

účinných látek

Ideální tobolky

snadné polykání

Rychlá doprava

odesíláme ihned

VÝŽIVA VLASŮ OD KOŘÍNKŮ AŽ PO KONEČKY

Většina problémů s kvalitou vlasů, pleti i nehtů je často způsobena nedostatečnou výživou pokožkové tkáně. Každá kapsle Foligo obsahuje unikátní směs 25 aktivních látek, které hrají nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. 

Nejen vaše vlasy tak dostanou vše, co potřebují ke své regeneraci a opětovnému růstu.

MNOHEM ZDRAVĚJŠÍ VLASY NEŽ DŘÍV

Vyrazte do boje proti nezdravým vlasům. Pokud vás trápí nadměrné vypadávání vlasů, jejich pomalý růst, suchá pokožka hlavy či roztřepené konečky, vsaďte na složení kombinující esenciální aminokyseliny, rostlinné extrakty, kolagen, vitamíny, minerály či pivovarské kvasnice. Dejte vašim vlasům komplexní péči, jakou si zasluhují.

S ČÍM FOLIGO POMŮŽE

Pomalý růst vlasů

Foligo obsahuje látky, které podporují růst vašich vlasů.

Nadměrné vypadávání vlasů

Foligo obsahuje látky, které pomáhají mírnit nadměrné padání vlasů.

Růst nových vlasů

Foligo obsahuje látky, které podporují růst nových vlasů.

Roztřepené konečky

Foligo obsahuje látky, které vyživují vlasy od kořínků až po konečky.

Problematická pleť

Foligo obsahuje látky, které pomáhají udržet normální stav pleti.

Lámavé nehty

Foligo obsahuje látky, které pomáhají udržet pevné a zdravé nehty.

REGENERACE A HYDRATACE PRO VAŠI POKOŽKU

Foligo stimuluje krevní oběh v horních vrstvách pokožky hlavy, posiluje vlasové kořínky, aktivuje jejich růst a zabraňuje vypadávání vlasů. Výsledkem je silná, oživená a zdravá hříva plná lesku a objemu. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při 3měsíční a delší kúře. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů, nehtů a pleti.

KDYŽ SE TÝM BIOCHEMIKŮ STARÁ O VAŠE VLASY

Poznejte, jaké to je, když se tým zkušených biochemiků každý den pečlivě stará o vaše vlasy. Od začátku až do konce stáli u vývoje, aby Foligo obsahovalo optimální poměr všech 25 účinných a vysoce vstřebatelných látek. 

Výsledkem je unikátní a komplexní receptura, kde každá účinná látka má svůj nepostradatelný smysl. 

3 KAPSLE DENNĚ A ÚČES STÁLE DRŽÍ

Vytvořte si každý den takový vlastní vlasový rituál. Stačí k tomu 3 snadno polykatelné tobolky Foligo – jednu ráno, jednu odpoledne a jednu večer. Užívejte těsně před jídlem a zapijte dostatečně vodou. Nejlepších výsledků dosáhnete při 3měsíční a delší kúře. Lze užívat dlouhodobě bez pauzy.

Obsah balení: 90 tablet – určeno na 1 měsíc užívání

Veronika S.
32 let, Praha
„Užívala jsem 3-měsíční kúru a chtěla bych vyzdvihnout zejména množství nových „baby“ vlásků a podporu růstu těch současných. Takhle dlouhé vlasy bez třepení jsem nikdy neměla. Dalším plusem je vliv na nehty, které extrémně rostly a pleť se též zlepšila. Hodnotím kladně.“

RECEPTURA

V každé tobolce najdete hned 25 účinných látek, kde každá má své opodstatnění.

Astaxanthin

Jedna z látek budoucnosti. Astaxanthin je silný přírodní antioxidant s velmi širokým spektrem pozitivních účinků na organismus. Je čím dál populárnější, pokud jde o naše vlasy, nehty a pleť. Chrání naše buňky a tkáně před oxidačním stresem, škodlivým UV zářením, zpomaluje proces stárnutí a je účinnou prevencí před onemocněním kůže.

Biotin

Biotin neboli vitamín B7 je přímo spojený s krásnými a silnými kadeřemi a bezproblémovou pletí. Když se vám kvalita vlasů či kůže výrazně zhorší, je velmi pravděpodobné, že ho přijímáte ve své stravě málo. Díky biotinu mohou růst vlasy rychleji, dosáhnout větší délky a sníží se jejich vypadávání.

L-Methionin

L–methionin je jedna ze základních aminokyselin a velký pomocník při vypadávání vlasů. Má v sobě atom síry a dovede přímo vyživovat buňky ve vlasech, nehtech a kůži. Tělo si ho samo neumí vyrobit a pokud trpí jeho nedostatkem, vlasy slábnou, šediví a vypadávají. Proto musíme L-methionin organismu pravidelně dodávat.

Hydrolyzovaný kolagen

Kolagen je důležitý hlavně pro kůži a klouby, ale dokáže si poradit i s mdlými a lámajícími se vlasy. Vlastní produkce kolagenu v těle postupně s přibývajícím věkem klesá, už kolem čtyřicítky tak můžete trpět jeho nedostatek. To se projevuje hlavně suchou pokožkou a tvorbou vrásek. Dostatek kolagenu naopak dodá pokožce, vlasům i nehtům větší pružnost a zdravý vzhled. Ne nadarmo se mu říká „elixír mládí“.

Přeslička rolní - extrakt

Tato bylinka se nejčastěji používá proti vypadávání vlasů. Podporuje jejich růst a dodává jim pružnost, pevnost a sílu. Pomáhá ale také na lupy. Dále přeslička rolní zlepšuje kvalitu pokožky a zpevňuje nehty. Pro maximální efekt se doporučuje užívání v kombinaci s dalšími účinnými látkami.

Kopřiva dvoudomá - extrakt

Kopřiva dvoudomá chrání vlasy před nadměrným vypadáváním. Kromě toho zvládne hned několik věcí najednou: posiluje vlasovou pokožku, podporuje růst vlasů, vrací jim přirozený lesk a omezuje vznik lupů. To není špatné, že? Kopřiva a všechny typy vlasů jsou prostě dobří přátelé.

Pivovarské kvasnice

Chcete silné, lesklé a hedvábné vlasy? Hledáte recept na krásné vlasy? Jestli jsou vaše vlasy jakkoliv poničeny, pivovarské kvasnice jsou pro ně neocenitelným zdrojem bílkovin, vitamínu B, stopových prvků a minerálů. Posílí celkovou vitalitu vašeho organismu, pročistí pokožku a podpoří regeneraci vlasů a nehtů.

PABA

PABA přispívá k přirozené detoxikaci organismu a chrání tak náš organismus před škodlivými vlivy okolí. Zároveň pomáhá udržovat naše vlasy, pokožku a nehty v dobré kondici. Z těla se vylučuje a neukládá se do zásoby. Proto je velmi vhodné její doplňování.

Vitamín A

Pro zdravé vlasy, nehty a kůži je vitamín A nezbytný. Podporuje produkci kožního mazu, který hydratuje vlasové kořínky a tím chrání vlasy před suchostí, třepením, lámáním a vypadáváním.

Kyselina pantothenová

Kyselina pantothenová (vitamín B5) je také důležitá pro zdraví a krásu našich vlasů a pokožky. Má hlavně skvělé hydratační schopnosti. Běžně se s ní setkáme třeba v hydratačních krémech a posilujících šamponech.

Vitamín B6

Vitamín B6 je ten pravý, když jde o růst našich vlasů a zároveň prevenci proti vypadávání. Je totiž přímo zodpovědný za aktivaci vlasových folikul. Navíc je pomocníkem při tvorbě keratinu a melaninu – díky nim vlasy získávají svoji sílu, pružnost a barvu.

Kyselina listová

Kyselinu listovou (nebo také vitamín B9) je většinou nutné přijímat z doplňků stravy. Je důležitá pro dozrávání červených krvinek, buněčné dělení a další procesy zásadní pro život.

Vitamín C

Vitamín C je všestranná látka, která pomáhá nejen posílit náš imunitní systém, ale je nezbytná i pro krásu našich vlasů. Céčko si velmi dobře rozumí s kolagenem (který je důležitý hlavně pro kůži a klouby), jehož účinky pomáhá zesilovat a udržet.

Vitamín E

Vitamín E chrání buňky ve vlasech, nehtech i kůži před poškozením a předčasným stárnutím. Podílí se na procesech, které spouští vlasové folikuly, aby produkovali více vlasů. Díky tomuto antioxidantu tak vlasy rychleji rostou, jsou hebčí, silnější a plné života. Také je vhodný při prevenci i při samotné léčbě vypadávajících vlasů.

Selen

Selen je důležitým stopovým prvkem, který vyživuje vlasy. Svou roli hraje hlavně při zahájení jejich růstu. Jeden experiment prokázal, že ho naprosto nové vlasy k sobě stahují z krevního oběhu. Podílí se tak na rychlejší vlasové obnově.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová dělá se suchými a lámavými vlasy doslova zázraky. Regeneruje a vyživuje je tím, že proniká do vlasových vláken a dodává jim potřebnou vlhkost. Vaše vlasy tak budou znovu krásně pevné, pružné a lesklé.

Zinek

Zinek je klíčový minerál, který vaše vlasy a pleť udrží déle mladé a při síle. Jeho nedostatek se považuje za jednu z hlavních příčin vypadávání vlasů neboli alopecie. Tělo si zinek nedokáže vyrobit, proto mu musíme pomoct příjmem z vnějších zdrojů.

L-Cystein

Aminokyseliny jako L-cystein mají zásadní vliv na růst a kvalitu vlasů. Dodává vlasovým buňkám síru a podílí se na tvorbě keratinu. Pomáhá tak udržovat vaše vlasy silné a nezdolně pevné.

MSM

MSM je organická sloučenina síry, která má blahodárné účinky na vlasy, nehty a pokožku. Stačí několik týdnů užívání a vaše vlasy se zpevní a zlepší se jejich celková struktura a odolnost vůči negativním vlivům. Účinnost MSM se zvyšuje obzvlášť v kombinaci s vitamínem C.

Měď

Měď je důležitá kvůli metabolismu i jako významný antioxidant. Působí na tvorbu kolagenu, melaninu a zlepšuje vstřebatelnost železa. Podílí se tak přímo na procesech ovlivňujících kvalitu naší pleti a vlasů.

Jód

Jód je významný minerál pro zdraví našich vlasů, kůže, nehtů a zubů. Podílí se na správné funkci štítné žlázy, která ovlivňuje spotřebu energie v těle. Celkově tak podporuje trávicí systém a urychluje metabolismus.

Saw Palmetto - extrakt

Saw Palmetto extrakt působí příznivě proti vypadávání vlasů. V praxi se ukazuje jako vhodný přírodní pomocník obzvlášť při začínajících komplikacích tohoto typu. Pozitivní výsledky byly zaznamenány u mužů i u žen.

Curcumin - extrakt

Síla kurkumy spočívá hlavně v jejích protizánětlivých vlastnostech. Při správném používání stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a hodí se v boji proti lupům.

L-Lysine

L-Lysine je esenciální aminokyselina, která je důležitou stavební součástí bílkovin v těle. Hraje také zásadní úlohu při budování imunity proti nemocem a pomáhá v boji s opary.

Piperin - extrakt

Piperin je extrakt z černého pepře, který zlepšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných v potravě i doplňcích stravy v řádech stovek procent. Díky tomu je zaručena maximální účinnost všech přírodních látek obsažených v denní dávce přípravku Foligo.

ČASTÉ DOTAZY

Na většinu dotazů známe odpověď.

Vytvořte si každý den takový vlastní vlasový rituál. Jednu tobolku si dejte ráno během snídaně, druhou během oběda a třetí během večeře. Docílíte tak maximální vstřebatelnosti aktivních látek. Alternativně lze užít i 3 tobolky naráz během jednoho z vašich denních jídel.

Ano, výrobek Foligo, který pomáhá k podpoře růstu vlasů, nehtů a lepší pokožce, je určen bez rozdílu pro obě pohlaví. Tedy i pro MUŽE.

Při vývoji našeho výrobku jsme si dávali mimořádně záležet na tom, aby byl pro naše zákazníky co nejlépe polykatelný a jeho užívání vám nedělalo potíže a nedráždilo vás. Tobolky jsou proto v naprosto ideální velikosti pro snadné spolknutí a zapití vodou. Z tohoto důvodu je denní dávka rozložena do 3 tobolek pro maximální účinek.

Dávkování je uzpůsobeno pro dospělé a dospívající od 15 let. U nižších věkových kategorií je o vhodnosti užívání nutná konzultace s dětským lékařem, aby nastavil bezpečný způsob denní dávky.

Ano, výrobek Foligo je navržen a vyráběn tak, aby jej bylo možné bezpečně užívat dlouhodobě bez přestávky.

Foligo obsahuje pivovarské kvasnice, které v sobě mají mikro-množství lepku. Jedná se ale pouze o 0,05 gramu v denní dávce. Řada alergologů se shoduje, že se jedná o bezpečné množství.  Je to vyváženo tím, kolik blahodárných účinků pivovarské kvasnice nabízí, proto jsme jej nemohli opomenout. Laktózu ani další běžné alergeny výrobek neobsahuje. Pokud máte vzácnou alergii na některou z dílčích látek, je určitě vhodné to konzultovat s vaším alergologem.

Výrobek Foligo lze užívat během těhotenství a kojení, avšak o jeho vhodnosti užívání se doporučujeme poradit se svým lékařem.

CERTIFIKÁTY

Všechny prostory našeho závodu splňují přísné hygienické normy a požadavky systému certifikace bezpečnosti výroby.
Foligo splňuje veškeré legislativní povinnosti v oblasti doplňků stravy a je ohlášeno u příslušného ústavu.

KDYŽ JDE O VLASY, ZÁZRAKY SE DĚJÍ

Dopřejte svým vlasům to, co příroda zamýšlela. Foligo je to nejjednodušší a zároveň nejúčinnější řešení, jak dát vašim vlasům, nehtům a pokožce tu správnou výživu zevnitř. Po pár týdnech možná ani nebudete věřit tomu, že jsou to opravdu vaše vlasy.

Kupte 3 balení a získejte
slevu 15 % na celý nákup

cena za měsíc kúry od

575 Kč